Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
FURNIZARE CONSUMABILE CARDIOLOGIE INTERVENȚIONALĂ – STIMULATOARE
- Număr anunț
- CN1077260
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- SANTE INTERNATIONAL SA (CUI 3210015)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.685.000 RON
- Valoare atribuită
- 66.755.750 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148971
- Termen limită
- 27.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 47670-2025
- Documentație de atribuire
- DF1235901
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini - Stimulatoare-semnat.pdf.p7m
- 5.1 Formulare si modele de documente Partea 1 - Stimulatoare-semnat.docx.p7m
- 5.2 Formulare si modele de documente Partea 2 - Stimulatoare-semnat.docx.p7m
- 5.3 Formulare si modele de documente Partea 3 - Stimulatoare-semnat.docx.p7m
- 6. Propunere AC si CS - Stimulatoare-semnat.docx.p7m
- Anexa 1 caiet de sarcini -Stimulatoare-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1235901.pdf
DUAE
Loturi (13)
Adjudecat: 66.755.750 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | STIMULATOR CARDIAC UNICAMERAL TIP A | — | — | |
| 2 | STIMULATOR CARDIAC UNICAMERAL TIP B | — | Sante International S.A. | 66.755.750 RON |
| 3 | STIMULATOR CARDIAC BICAMERAL TIP A | — | — | |
| 4 | STIMULATOR CARDIAC BICAMERAL TIP B | — | — | |
| 5 | DEFIBRILATOR CARDIAC IMPLANTABIL UNICAMERAL | — | — | |
| 6 | DEFIBRILATOR CARDIAC IMPLANTABIL BICAMERAL | — | — | |
| 7 | DEFIBRILATOR CARDIAC TRICAMERAL CRT-D TIP A | — | — | |
| 8 | DEFIBRILATOR CARDIAC TRICAMERAL CRT-D TIP B | — | — | |
| 9 | DEFIBRILATOR CARDIAC TRICAMERAL CRT-D TIP C | — | — | |
| 10 | STIMULATOR CARDIAC TRICAMERAL | — | — | |
| 11 | STIMULATOR CARDIAC TRICAMERAL TIP B | — | — | |
| 12 | STIMULATOR CARDIAC TRICAMERAL TIP C MULTIPOINT PACING | — | — | |
| 13 | KIT ACCESORII STIMULARE CARDIACA | — | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL CUI 25045148
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
66.755.750 RON
din 68.685.000 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 1.929.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.