Atribuită
Anunț de participare
LUCRĂRI SUPLIMENTARE AMENAJARE PARC pentru obiectivul de investiții „Reintegrare Socială la Seini – Componenta A
- Număr anunț
- SCN1129960
- Autoritate contractantă
- Orasul Seini (CUI 3627765)
- Furnizor / câștigător
- TARR & TARR SRL (CUI 9161159)
- Cod CPV
- 45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.787.121 RON
- Valoare atribuită
- 1.786.658,10 RON
- Data publicării
- 18.08.2023 15:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1095018
- Termen limită
- 06.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1188208
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TARR & TARR SRL CUI 9161159
Valoare atribuită
1.786.658,10 RON
din 1.787.121 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro