Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
„Reactivi si consumabile de laborator – 5 loturi” in cadrul proiectului de cercetare-Granturi Interne si cercetare scoala doctorala”
- Număr anunț
- CN1058534
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.492 RON
- Valoare atribuită
- 47.714,24 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2023 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1113578
- Termen limită
- 19.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 159-503798
- Documentație de atribuire
- DF1187464
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la caiet de sarcini 5 loturi.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini procedura Doctotanzi si grant intern.docx.p7s
- Draft Contract furnizare produse -Grant intern si cercetare doctorala -5 loturi.docx.p7s
- FisaDate_DF1187464.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni.docx.p7s
- Model de propunere tehnica 5 loturi.xlsx.p7s
Loturi (5)
Estimat: 51.492 RON Adjudecat: 47.714,24 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi si consumabile de laborator | 16.709 RON | Novaintermed S.R.L. | 15.402,74 RON ↓7,8% |
| 2 | Reactivi si consumabile de laborator | 13.063 RON | BIO AQUA GROUP | 10.601,50 RON ↓18,8% |
| 3 | : Reactivi de laborator | 7.732 RON | ANTISEL RO SRL | 7.728 RON ↓0,1% |
| 4 | : Reactivi de laborator | 9.956 RON | ORION BIOLOGICS SRL | 9.950 RON ↓0,1% |
| 5 | : Consumabile de laborator | 4.032 RON | ALPHA MEDICAL S.R.L. | 4.032 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
47.714,24 RON
din 51.492 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 3.777,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.