Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Achizitie ingrasaminte chimice
- Număr anunț
- SCN1129948
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA TULCEA (CUI RO2375759)
- Furnizor / câștigător
- PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
- Cod CPV
- 24410000-1 · Ingrasaminte azotate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.560 RON
- Valoare atribuită
- 103.114,56 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2023 14:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1092357
- Termen limită
- 28.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1188136
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CEASIS IMPEX SRL CUI 14404211
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RARBAL SRL CUI RO17889707
Valoare atribuită
103.114,56 RON
din 106.560 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 3.445,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.