Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,8% sub estimat

Furnizare de carburant auto (motorina euro si benzina premium fara plumb CO 95) prin dispozitive fixate pe autovehicul - inel

Număr anunț
SCN1129940
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393.000,84 RON
Valoare atribuită
283.754,91 RON 27,8% sub estimat
Data publicării
18.08.2023 13:31
Anunț de atribuire
SCNA1092954
Termen limită
30.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187979

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

283.754,91 RON

din 393.000,84 RON estimat 27,8%

Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 109.245,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.