Atribuită
Anunț de participare
Furnizare microbuz electric (nepoluant) in cadrul proiectului: ”Achiziția unui microbuz nepoluant in scop comunitar”
- Număr anunț
- CN1058514
- Autoritate contractantă
- Comuna Tatarani (Primaria Tatarani) (CUI 4627321)
- Furnizor / câștigător
- PACIFIC TUR SRL (CUI 15712368)
- Cod CPV
- 34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.181.448 RON
- Valoare atribuită
- 1.181.448 RON
- Data publicării
- 18.08.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117479
- Termen limită
- 25.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 159-505829
- Documentație de atribuire
- DF1187933
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PACIFIC TUR SRL CUI RO 15712368
Valoare atribuită
1.181.448 RON
din 1.181.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro