Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat
CAZAN CU ARZATOR PENTRU CENTRALA TERMICA
- Număr anunț
- CN1058518
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720.000 RON
- Valoare atribuită
- 496.800 RON 31,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1114625
- Termen limită
- 15.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 159-503924
- Documentație de atribuire
- DF1187691
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ABC CONTROL SRL CUI 29686854
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMTERM SA CUI RO 402172
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
WEBER ENGINEERING S.R.L. CUI RO38717410
Asociați 2
DSF TOTAL RETELE S.R.L. CUI 40344860
TERMOGAZ - CONSTRUCTII SI INSTALATII SRL CUI RO15178953
Valoare atribuită
496.800 RON
din 720.000 RON estimat
31,0%
Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 223.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.