Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 55,6% sub estimat

FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL SI SERVICE IN PERIOADA DE GARANTIE APARATURA MEDICALA SI ECHIPAMENTE PENTRU DOTAREA LABORATORULUI DE GENETICĂ ȘI ANATOMIE PATOLOGICĂ PENTRU DIAGNOSTICUL CANCERULUI IN VEDEREA TRATAMENTULUI PERSONALIZAT IN FUNCȚIE DE PROFILUL TUMORAL IDENTIFICAT DIN CADRUL SPITALULUI CLINIC JUDEȚEAN DE URGENȚĂ CLUJ

Număr anunț
CN1077318
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.791.226,53 RON
Valoare atribuită
3.456.040 RON 55,6% sub estimat
Data publicării
28.01.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1148450
Termen limită
14.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
59263-2025
Documentație de atribuire
DF1235959

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 7.791.226,53 RON Adjudecat: 3.456.040 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DOTĂRI/ECHIPAMENTE LABORATOR ANATOMIE PATOLOGICĂ 4.334.635,88 RON Anulat
2 DOTĂRI/ECHIPAMENTE LABORATOR GENETICA 3.175.549,65 RON ANTISEL RO SRL 3.175.000 RON
3 DOTĂRI/ECHIPAMENTE LABORATOR ANATOMIE PATOLOGICĂ 281.041 RON LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL 281.040 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Subcontractanți 3
DEXTER COM S.R.L. CUI RO 8875940
SOUL MEDICAL CUI 37127233
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.456.040 RON

din 7.791.226,53 RON estimat 55,6%

Adjudecat la 44,4% din estimat · economie 4.335.186,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.