Atribuită Anunț de participare

REACTIVI BIOCHIMIE SI ANALIZOR IN COMODAT

Număr anunț
CN1077317
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.209.715 RON
Valoare atribuită
7.257.990 RON
Data publicării
28.01.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1142413
Termen limită
24.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
59699-2025
Documentație de atribuire
DF1235918

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047

Valoare atribuită

7.257.990 RON

din 1.209.715 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.