Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 60,5% sub estimat
Produse farmaceutice pentru pacienții Spitalului de Urgență "Prof. Dr. Dimitrie Gerota" București
- Număr anunț
- RFD000679
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163.249,70 RON
- Valoare atribuită
- 64.425,90 RON 60,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2023 14:47
- Anunț de atribuire
- RFDA000567
- Termen limită
- 31.08.2023 15:00
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PFIZER ROMANIA SRL CUI RO 16563680
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. CUI RO3572074
Valoare atribuită
64.425,90 RON
din 163.249,70 RON estimat
60,5%
Adjudecat la 39,5% din estimat · economie 98.823,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.