Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,1% sub estimat
MOBILIER MEDICAL in cadrul proiectului ” Modernizarea și eficientizarea diagnosticului oncologic prin dotarea laboratorului de anatomie patologică din cadrul Spitalului Județean de Urgență Alexandria"
- Număr anunț
- CN1077368
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- MEDIZIN TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 45475654)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148.150 RON
- Valoare atribuită
- 127.200 RON 14,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2025 09:15
- Anunț de atribuire
- CAN1148880
- Termen limită
- 03.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236086
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI PROIECT ANATOMIE PATOLOGICA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236086.pdf
- FORMULAR DE OFERTA.docx.p7s
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA.docx.p7s
- Model-Contract-achizitie.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 148.150 RON Adjudecat: 127.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mese otel-inox pentru Laborator Anatomie patologica | 91.850 RON | MEDIZIN TECHNOLOGIES | 85.300 RON ↓7,1% |
| 2 | Dulapuri otel-inox pentru Laborator Anatomie Patologica | 56.300 RON | MEDIZIN TECHNOLOGIES | 41.900 RON ↓25,6% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIZIN TECHNOLOGIES S.R.L. CUI RO45475654
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) CUI RO 15327095
Valoare atribuită
127.200 RON
din 148.150 RON estimat
14,1%
Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 20.950 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.