Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

Motorina Euro 5

Număr anunț
CN1077362
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.067.318 RON
Valoare atribuită
1.033.500 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
28.01.2025 08:49
Anunț de atribuire
CAN1146614
Termen limită
28.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236089

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.033.500 RON

din 1.067.318 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 33.818 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.