Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,7% sub estimat
Dotare spatii pentru obiectivul de investitii în execuție “Complex Correctional” 4
- Număr anunț
- CN1077354
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- TRANSLIMA SRL (CUI 18916940)
- Cod CPV
- 39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.939 RON
- Valoare atribuită
- 144.624 RON 41,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2025 08:15
- Anunț de atribuire
- CAN1144350
- Termen limită
- 27.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236093
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale model acord cadru si contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236093.pdf
- Fise tehnice.pdf.p7s
- Formulare editabile.docx.p7s
- Sectiune formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 247.939 RON Adjudecat: 144.624 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier pe comandă | 38.615 RON | MOBILCONF ADRIANA 2 contracte | 55.984 RON |
| MOBILCONF ADRIANA · contract 27490 · 31.03.2025 | 27.992 RON | |||
| MOBILCONF ADRIANA · contract 27493 · 31.03.2025 | 27.992 RON | |||
| 2 | Masa tenis și accesorii | 2.183 RON | Anulat | — |
| 3 | Electrocasnice | 46.841 RON | TRANSLIMA 2 contracte | 88.640 RON |
| TRANSLIMA · contract 27494 · 31.03.2025 | 44.320 RON | |||
| TRANSLIMA · contract 27491 · 31.03.2025 | 44.320 RON | |||
| 4 | Bunuri si produse compartiment IT&C | 138.782 RON | Anulat | — |
| 5 | Furnituri de birou | 2.541 RON | Anulat | — |
| 6 | Articole de bricolaj | 18.977 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSLIMA SRL CUI RO18916940
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBILCONF ADRIANA SRL CUI 33226692
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MODA MODERNĂ S.R.L. CUI RO31531371
Valoare atribuită
144.624 RON
din 247.939 RON estimat
41,7%
Adjudecat la 58,3% din estimat · economie 103.315 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.