Atribuită
Anunț de participare
Serviciu de asistență tehnică - dirigenţie de şantier pentru lucrările aferente obiectivului de investiții „Reabilitare termică, energetică și modernizare a sediului Detașamentului II de Pompieri Brașov din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență Țara Bârsei Brașov"
- Număr anunț
- SCN1129990
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
- Furnizor / câștigător
- CORBY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46863336)
- Cod CPV
- 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2023 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1092203
- Termen limită
- 08.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1188059
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORBY SOLUTIONS S.R.L. CUI 46863336
Valoare atribuită
40.000 RON
din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro