Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 68,6% sub estimat
Contract de furnizare motorina
- Număr anunț
- CN1077469
- Autoritate contractantă
- SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700.000 RON
- Valoare atribuită
- 849.000 RON 68,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147045
- Termen limită
- 04.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 72432-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236217
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini motorina 2025.pdf.p7s
- Da motorina 2025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236217.pdf
- Formulare.doc.p7s
- model contract motorina.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OSCAR DOWNSTREAM SRL CUI RO 13991630
Valoare atribuită
849.000 RON
din 2.700.000 RON estimat
68,6%
Adjudecat la 31,4% din estimat · economie 1.851.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.