Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de reactivi de laborator in cadrul proiectului “Implementarea Planului național de acțiune pentru conservarea populației urs brun din România” POIM COD SMIS – 136899 - Suplimentare pe proiect PDD Cod SMIS 2021+319056
- Număr anunț
- CN1077451
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220.637,86 RON
- Valoare atribuită
- 220.619,86 RON
- Data publicării
- 30.01.2025 22:06
- Anunț de atribuire
- CAN1145141
- Termen limită
- 03.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236397
Documente
Documentația de atribuire
- 04. draft Contract Furnizare_lotul 1.pdf.p7s
- 04. draft Contract Furnizare_lotul 2.pdf.p7s
- 05. Formulare consumabile.docx.p7s
- 103_15012025 Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236397.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 220.637,86 RON Adjudecat: 220.619,86 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - | 78.070 RON | Filara BioMed SRL | 78.052 RON |
| 2 | Lotul 2 | 142.567,86 RON | ANTISEL RO | 142.567,86 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Valoare atribuită
220.619,86 RON
din 220.637,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro