Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat

Osciloscop digital

Număr anunț
CN1058778
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
ROMTEK ELECTRONICS SRL (CUI 10274437)
Cod CPV
38342000-4 · Osciloscoape (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.676 RON
Valoare atribuită
24.900 RON 13,2% sub estimat
Data publicării
22.08.2023 12:54
Anunț de atribuire
CAN1114356
Termen limită
22.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185404

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

24.900 RON

din 28.676 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 3.776 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.