Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare microbuze electrice nepoluante – in cadrul Proiectului „MOBILITATE URBANA VERDE”
- Număr anunț
- CN1077436
- Autoritate contractantă
- COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
- Furnizor / câștigător
- DMV AVIATECH SRL (CUI 27562973)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.461.350 RON
- Valoare atribuită
- 2.459.776 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146591
- Termen limită
- 11.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 68987-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236442
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Caiet de sarcini - Microbuze.pdf.p7s
- 6. Formulare pentru ofertanti-Microbuze electrice-Facaeni.doc.p7s
- 7. Model contract-Microbuze.doc.p7s
- FisaDate_DF1236442.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DMV AVIATECH CUI RO 27562973
Subcontractanți 2
HELVE SERVICE S.R.L. CUI 37922042
SMART BUSINESS & TECHNOLOGIES SOLUTIONS SRL CUI RO33341144
Valoare atribuită
2.459.776 RON
din 2.461.350 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.574 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.