Atribuită
Anunț de participare
Truse de diagnostic pentru detecția in vitro a PrPres din țesuturile nervoase prin test rapid pentru EST
- Număr anunț
- CN1077429
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840.000 RON
- Valoare atribuită
- 840.000 RON
- Data publicării
- 31.01.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1144360
- Termen limită
- 17.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 67253-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236293
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - truse diagnostic EST 2025-semnat.pdf
- FisaDate_DF1236293.pdf
- Formulare - truse diagnostic EST 2025.docx
- Formulare - truse diagnostic EST 2025-semnat.pdf
- Model contract - truse diagnostic EST 2025-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
840.000 RON
din 840.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro