Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 95,1% sub estimat
Furnizare de laptopuri, tablete si calculatoare 18 loturi
- Număr anunț
- CN1077419
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- ATEX COMPUTER SRL (CUI 2885022)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.353 RON
- Valoare atribuită
- 6.719 RON 95,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2025 08:40
- Anunț de atribuire
- CAN1147307
- Termen limită
- 07.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236019
Documente
Documentația de atribuire
- 01 Modele de formulare LAPTOPURI , Tablete si calculatoare 18 loturi.doc
- 02 Modele de formulare nr 1,2,3,7..10 Laptopuri , Tablete si calculatoare 18 loturi.doc.p7s
- 05 Formular 6-Propunere-financiara Laptopuri , Tablete si calculatoare 18 loturi.xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI LAPTOPURI , TABLETE SI CALCULATOARE 18 loturi final.docx.p7s
- FisaDate_DF1236019.pdf
- Modele de contractare Laptopuri , Tablete si calculatoare 18 loturi completat.docx.p7s
DUAE
Loturi (18)
Estimat: 138.353 RON Adjudecat: 6.719 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 model 1 | 1.680 RON | Anulat | — |
| 2 | Laptop model 2 | 2.016 RON | Anulat | — |
| 3 | Laptop model 3 | 3.829 RON | Anulat | — |
| 4 | Laptop model 4 | 6.134 RON | Anulat | — |
| 5 | Laptop model 5 | 5.042 RON | Anulat | — |
| 6 | Tableta model 6 | 3.781 RON | Anulat | — |
| 7 | Laptop model 7 | 1.848 RON | Anulat | — |
| 8 | Laptop model 8 | 6.721 RON | S.C. ATEX COMPUTER S.R.L. S.R.L. | 6.719 RON |
| 9 | Laptop model 9 | 2.100 RON | Anulat | — |
| 10 | Laptop model 10 | 2.100 RON | Anulat | — |
| 11 | Laptop model 11 | 29.746 RON | Anulat | — |
| 12 | Laptop model 12 | 6.512 RON | Anulat | — |
| 13 | Laptop model 13 | 3.487 RON | Anulat | — |
| 14 | Laptop model 14 | 1.848 RON | Anulat | — |
| 15 | Laptop model 15 | 14.705 RON | Anulat | — |
| 16 | Tableta model 16 | 4.453 RON | Anulat | — |
| 17 | Laptop model 17 | 7.563 RON | Anulat | — |
| 18 | Calculator model 18 | 34.788 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATEX COMPUTER SRL CUI RO 2885022
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Valoare atribuită
6.719 RON
din 138.353 RON estimat
95,1%
Adjudecat la 4,9% din estimat · economie 131.634 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.