Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,5% sub estimat

ACORD CADRU DE FURNIZARE PRODUSE DE MORĂRIT, AMIDON ŞI PRODUSE AMILACEE, OUĂ ŞI MIERE NATURALĂ

Număr anunț
CN1077410
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
STRUNGARIU & CO RIGAMS LM (CUI 6856089)
Cod CPV
15600000-4 · Produse de morarit, amidon si produse amilacee (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988.082,50 RON
Valoare atribuită
667.222,92 RON 32,5% sub estimat
Data publicării
31.01.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1147021
Termen limită
06.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
70197-2025
Documentație de atribuire
DF1236208

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 667.222,92 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Produse de morărit, amidon şi produse amilacee
2 Ouă
3 Miere naturală STRUNGARIU & CO RIGAMS LM 667.222,92 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

667.222,92 RON

din 988.082,50 RON estimat 32,5%

Adjudecat la 67,5% din estimat · economie 320.859,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.