Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru aparatura ATI 3
- Număr anunț
- CN1077500
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33172200-8 · Aparate de reanimare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.814.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.688.177 RON
- Data publicării
- 04.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143907
- Termen limită
- 06.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 75390-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236472
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Model - Propunere tehnica produse.docx.p7s
- Caiet de sarcini aparat ventilatie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236472.pdf
- model acord cadru.doc.p7s
- model formulare acord cadru.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
2.688.177 RON
din 1.814.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro