Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,4% sub estimat

Furnizare fungicide

Număr anunț
CN1077496
Autoritate contractantă
statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI ro9179830)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
Cod CPV
24457000-2 · Fungicide (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
943.720 RON
Valoare atribuită
468.031,12 RON 50,4% sub estimat
Data publicării
04.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1145610
Termen limită
10.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
76234-2025
Documentație de atribuire
DF1236477

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 943.720 RON Adjudecat: 468.031,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare fungicide pentru tratamentul culturilor agricole 908.425 RON PROSEMENTI S.R.L. 445.109,35 RON ↓51,0%
2 Furnizare fungicide pentru tratamentul culturilor horticole 35.295 RON Agricover Distribution SA 22.921,77 RON ↓35,1%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NUTRIVET SRL CUI RO 16534757

Valoare atribuită

468.031,12 RON

din 943.720 RON estimat 50,4%

Adjudecat la 49,6% din estimat · economie 475.688,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.