Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Servicii de spălătorie cu punere la dispoziție de articole textile
- Număr anunț
- CN1077495
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- SALESIANER MIETTEX SRL (CUI 17480221)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.466.000 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1154213
- Termen limită
- 07.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 74838-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236497
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini servicii de spalatorie.pdf.p7s
- 5. Formulare si modele de documente - servicii de spalatorie.doc.p7s
- 6. Propunere AC si CS - servicii de spalatorie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236497.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SALESIANER MIETTEX SRL CUI RO 17480221
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SILGIMAR PROD S.A. CUI 18594267
Valoare atribuită
2.466.000 RON
din 2.520.000 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 54.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.