Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Servicii de dezvoltare Sistem informatic pentru digitalizarea activității primăriei si echipamente IT&C Hardware în cadrul proiectului ”Digitalizarea orașului Jimbolia, județul Timiș, prin dezvoltarea infrastructurii TIC”
- Număr anunț
- CN1077475
- Autoritate contractantă
- ORASUL JIMBOLIA (CUI 2502763)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.134.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.120.000 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149192
- Termen limită
- 10.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 72777-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236325
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_dezvoltare software-semnat.pdf.p7s
- Factori tehnici de evaluare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236325.pdf
- Formular propunere tehnica-semnat.docx.p7s
- model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
1.120.000 RON
din 1.134.900 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 14.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.