Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Sterilizatoare în cadrul proiectului Prevenția și combaterea infecțiilor nosocomiale în cadrul Spitalului Municipal Săcele finanțat prin Planul Național de Redresare și Reziliență

Număr anunț
CN1077582
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
867.500 RON
Valoare atribuită
866.170 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
05.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1165064
Termen limită
18.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
77258-2025
Documentație de atribuire
DF1236648

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101

Valoare atribuită

866.170 RON

din 867.500 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.330 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.