Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI HEMATOLOGIE COMPATIBILI CU ANALIZORELE DE HEMATOLOGIE SYSMEX XN-550 DIFF SPEED-UP SI 5 DIFF PENTRA ES60.
- Număr anunț
- CN1077556
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183.481 RON
- Valoare atribuită
- 184.107 RON
- Data publicării
- 04.02.2025 07:42
- Anunț de atribuire
- CAN1144033
- Termen limită
- 05.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236597
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Declaratie-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1236597.pdf
- Formulare -semnat.pdf.p7m
- Model contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 183.481 RON Adjudecat: 184.107 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi Hematologie compatibili cu analizorul automat de hemat… | 157.432 RON | Top Diagnostics S.R.L. | 157.432 RON |
| 2 | REACTIVI DE HEMATOLOGIE COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE HE… | 26.049 RON | DIAMEDIX IMPEX | 26.675 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
184.107 RON
din 183.481 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro