Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 42,1% sub estimat

Furnizare mobilier pentru unitatile de invatamant din Municipiul Carei, jud. Satu Mare

Număr anunț
CN1077540
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574.332,82 RON
Valoare atribuită
332.671,87 RON 42,1% sub estimat
Data publicării
05.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1146027
Termen limită
24.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
79041-2025
Documentație de atribuire
DF1236609

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALFA VEGA SRL CUI RO 2386812
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MANGUSTA SRL CUI RO 18955531
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

332.671,87 RON

din 574.332,82 RON estimat 42,1%

Adjudecat la 57,9% din estimat · economie 241.660,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.