Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
Serviciul de elaborare a Studiului de Fezabilitate pentru obiectivul de investitii: Cartierul Energiei
- Număr anunț
- CN1077536
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- VEGO CONCEPT ENGINEERING S.R.L. (CUI 29319742)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.629.280,12 RON
- Valoare atribuită
- 4.504.000 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1156384
- Termen limită
- 10.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 79970-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236706
Documente
Documentația de atribuire
- CAIETUL DE SARCINI.pdf.p7s
- CU 63375604.07.2024.pdf.p7s
- CU 63476604.07.2024.pdf.p7s
- CU 635101M04.07.2024.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236706.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- MODELUL DE CONTRACT.doc.p7s
- TEMA DE PROIECTARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VEGO CONCEPT ENGINEERING S.R.L. CUI 29319742
Asociați 1
VEGO DESIGN EXPERTISE S.R.L. CUI RO 39971785
Subcontractanți 1
EVO PROJECT DESIGN SRL CUI 34607474
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INGVISION SRL CUI 33936290
Terți + subcontractanți 2
CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL CUI RO 6174812
WIRE PROJECT SOLUTIONS SRL CUI RO37830593
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TERRARCH S.R.L. CUI 17707023
Valoare atribuită
4.504.000 RON
din 5.629.280,12 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 1.125.280,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.