Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

ACHIZIȚIE BITUM D70/100

Număr anunț
SCN1130193
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT CAMPULUNG (CUI 17100861)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670.000 RON
Valoare atribuită
562.600 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
24.08.2023 08:15
Anunț de atribuire
SCNA1096978
Termen limită
05.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1188509

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALCADIBO TRADING SA CUI RO 6748664

Valoare atribuită

562.600 RON

din 670.000 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 107.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.