Atribuită
Anunț de participare
Echipamente destinate reducerii riscului de infecții nosocomiale în cadrul proiectului STOP INFECȚIILOR NOSOCOMIALE – Etapa V
- Număr anunț
- CN1077611
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOPLUS MEDICAL SRL (CUI 4261939)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 200.000 RON
- Data publicării
- 06.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146462
- Termen limită
- 13.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 81843-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236577
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1236577.pdf
- Formulare.docx.p7s
- proiect contract.docx.p7s
- specificatii-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Subcontractanți 1
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL CUI RO 38022073
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RADIOMED IMPEX SRL CUI RO17984504
Valoare atribuită
200.000 RON
din 200.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro