Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,8% sub estimat

Acord cadru de furnizare Ace medicale

Număr anunț
CN1077674
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475.000 RON
Valoare atribuită
945.000 RON 61,8% sub estimat
Data publicării
10.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1145035
Termen limită
10.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
87914-2025
Documentație de atribuire
DF1236932

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SANROTEX TRADING SRL CUI RO 32163740
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

945.000 RON

din 2.475.000 RON estimat 61,8%

Adjudecat la 38,2% din estimat · economie 1.530.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.