Atribuită
Anunț de participare
Achiziție echipamente TIC în cadrul proiectului „DOTAREA UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR ȘI A UNITĂȚILOR CONEXE DIN MUNICIPIUL VATRA DORNEI, JUDEȚUL SUCEAVA, CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE”
- Număr anunț
- CN1077637
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- NEXT EXPERT SRL (CUI 34166505)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.611.735,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.611.706 RON
- Data publicării
- 07.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149165
- Termen limită
- 14.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 86855-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236776
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de Sarcini - se.pdf.p7s
- 03. Modele formulare - se.docx.p7s
- 04. Model-Contract-achizitie - se.docx.p7s
- FisaDate_DF1236776.pdf
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 2.611.735,34 RON Adjudecat: 2.611.706 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : I.9. - Echipamente Săli de Clasă | 1.879.865,86 RON | NEXT EXPERT SRL | 1.879.851 RON |
| 2 | I9 - Echipamente Laboratoare Informatică | 396.266,58 RON | NEXT EXPERT SRL | 396.261 RON |
| 3 | I.11. Echipamente Cabinete | 143.765,80 RON | NEXT EXPERT SRL | 143.765 RON |
| 4 | I.11. Echipamente Laboratoare Științe | 103.296,90 RON | NEXT EXPERT SRL | 103.296 RON |
| 5 | I.13. Echipamente laboratoare informatice din școlile de educaț… | 88.540,20 RON | NEXT EXPERT SRL | 88.533 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEXT EXPERT SRL CUI 34166505
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INFO PC ELECTRIC S.R.L. CUI 45282610
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Valoare atribuită
2.611.706 RON
din 2.611.735,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro