Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Acord cadru de furnizare Sistem de monitorizare a pacientilor

Număr anunț
CN1077627
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.639.200 RON
Valoare atribuită
1.623.900,90 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
07.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1144960
Termen limită
10.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
87012-2025
Documentație de atribuire
DF1236704

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 1.623.900,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sisteme de pompe de insulina fara tubulatura la exterior si con… DEYAN KRAFT MEDICAL 408.810,90 RON
2 Sistem pompa de insulina cu senzoride monitorizare continua a g… MEDTRONIC ROMANIA SRL 1.215.090 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.623.900,90 RON

din 1.639.200 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 15.299,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.