Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Sistem modular de laborator pentru caracterizarea propagării câmpului electromagnetic în ghidurile de undă pentru laboratorul de RF din cadrul ELI-NP
- Număr anunț
- CN1077755
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- GBC EXIM SRL (CUI 14916025)
- Cod CPV
- 31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283.488,22 RON
- Valoare atribuită
- 282.181,32 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147781
- Termen limită
- 17.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 91666-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236968
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1_Sistem caracterizare camp EM.docx.p7s
- Caiet de sarcini, Anexa 1 Sistem caracterizare camp EM.pdf.p7s
- CS_Sistemm caracterizare camp EM.docx.p7s
- FisaDate_DF1236968.pdf
- Formular contract de furnizare Sistem caracterizare camp EM.pdf.p7s
- Formulare_Sistem caracterizare camp EM.docx.p7s
- Instructiuni catre oferatnti Sistem caracterizare camp EM.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GBC EXIM SRL CUI RO 14916025
Valoare atribuită
282.181,32 RON
din 283.488,22 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.306,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.