Atribuită
Anunț de participare
Achiziționare echipamente necesare creșterii siguranței pe drumurile județene pentru proiectul ”Echipamente pentru creșterea siguranței traficului în județul Cluj”- Ansamblu format dintr-o unitate de propulsie acţionată electric și o maşină de mică capacitate (AIRLESS) manuală
- Număr anunț
- CN1077745
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 21867669)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 576.114,66 RON
- Valoare atribuită
- 576.100 RON
- Data publicării
- 11.02.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149654
- Termen limită
- 17.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 91379-2025
- Documentație de atribuire
- DF1236988
Documente
Documentația de atribuire
- CS ECHIPAMENTE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236988.pdf
- Formulare si modele documente.docx.p7s
- Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Model de contract.docx.p7s
- Propunere-financiara.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL CUI 21867669
Valoare atribuită
576.100 RON
din 576.114,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro