Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL SI SERVICE IN PERIOADA DE GARANTIE APARATURA MEDICALA SI ECHIPAMENTE PENTRU PROIECTUL "DOTAREA SPITALULUI CLINIC DE URGENȚĂ PENTRU COPII "SF. MARIA" IAȘI - LICITATIA 4

Număr anunț
CN1077720
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.112.103 RON
Valoare atribuită
4.999.255 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
10.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1148767
Termen limită
18.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
88336-2025
Documentație de atribuire
DF1236894

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 5.112.103 RON Adjudecat: 4.999.255 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL S… 491.772 RON A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. 485.545 RON ↓1,3%
2 FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL S… 3.976.331 RON TEHNOPLUS MEDICAL,RAFI MEDICAL 3.914.000 RON ↓1,6%
3 FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL S… 600.000 RON B.BRAUN MEDICAL SRL 599.710 RON
4 FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL S… 44.000 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Asociați 1
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242

Valoare atribuită

4.999.255 RON

din 5.112.103 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 112.848 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.