Atribuită
Anunț de participare
Furnizare CONSUMABILE IMPRIMANTE DE LAME SI CASETE
- Număr anunț
- CN1077730
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546.453 RON
- Valoare atribuită
- 3.825.171 RON
- Data publicării
- 07.02.2025 14:17
- Anunț de atribuire
- CAN1145075
- Termen limită
- 10.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237026
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Sectiunea III Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 3. Anexa Modele formulare.pdf.p7s
- 4. Sectiunea IV Model AC si CS-produse.pdf.p7s
- FisaDate_DF1237026.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Valoare atribuită
3.825.171 RON
din 546.453 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro