Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare medicamente din Programul Național HEMOFILIE si BOLI RARE, cod PNH.2025, pe o perioadă de 24 de luni

Număr anunț
CN1077693
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.009.321 RON
Valoare atribuită
4.023.511,40 RON
Data publicării
10.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1146756
Termen limită
18.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
89527-2025
Documentație de atribuire
DF1236843

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 4.023.511,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 NONACOG ALPHA (FACTOR IX DE COAGULARE) PFIZER ROMANIA 1.131.816,20 RON
2 ELTROMBOPAG DR.MAX,FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,BIO EEL S.R.L. 1.952.160 RON
3 ROMIPLOSTIMUM DR.MAX,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A. 939.535,20 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PFIZER ROMANIA SRL CUI RO 16563680
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.023.511,40 RON

din 4.009.321 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.