Atribuită Anunț de participare

Sistem MALDI TOF/TOF MS IMS cu auxiliare pentru pregatirea probelor

Număr anunț
CN1058961
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
Furnizor / câștigător
MECRO SYSTEM SRL (CUI 431712)
Cod CPV
38433100-0 · Spectrometre de masa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.321.332 RON
Valoare atribuită
2.321.298 RON
Data publicării
30.08.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1116889
Termen limită
27.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 168-526116
Documentație de atribuire
DF1188378

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MECRO SYSTEM SRL CUI RO 431712

Valoare atribuită

2.321.298 RON

din 2.321.332 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.