Atribuită
Anunț de participare
ACHIZIȚIE AUTOMĂTURĂTOARE MULTIFUNCȚIONALĂ
- Număr anunț
- SCN1130505
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MOTRU (CUI 5455844)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756.302,50 RON
- Valoare atribuită
- 756.300 RON
- Data publicării
- 30.08.2023 08:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1093801
- Termen limită
- 12.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1189032
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
756.300 RON
din 756.302,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro