Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Furnizare Echipamente și Dotări pentru Laboratorul de Biologie Moleculară - 2 - în cadrul proiectului Dezvoltarea capacitații de diagnostic histopatologic si molecular a cancerului in cadrul SCJUPBT – ANAPATMOL

Număr anunț
CN1077869
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL (CUI 27344880)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.930.494,02 RON
Valoare atribuită
1.899.986,90 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
18.02.2025 15:00
Anunț de atribuire
CAN1152228
Termen limită
24.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
109644-2025
Documentație de atribuire
DF1237211

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Estimat: 1.930.494,02 RON Adjudecat: 1.899.986,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Platforma de secvențiere cu echipamentele necesare pentru pregă… 1.628.458,52 RON
2 Centrifuge pentru pregătirea probelor destinate secvențierii 118.412,50 RON
3 Sisteme de incubare, control termic și mixare pentru pregătirea… 37.935 RON
4 Combină frigorifică de laborator 47.270 RON
5 Vortex Mixer 7.050 RON Elta 90 Medical Research SRL 5.777,88 RON ↓18,0%
6 UPS 3000VA 14.697,50 RON
7 Aparat producere gheață, Aparat de apă ultrapură 41.797,50 RON
8 Platforma de secvențiere cu echipamentele necesare pentru pregă… 34.873 RON Elta 90 Medical Research SRL 1.894.209,02 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372

Valoare atribuită

1.899.986,90 RON

din 1.930.494,02 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 30.507,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.