Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
Achiziționare aparatură și echipamente specifice pentru atelierele de practică IPT ,,DOTAREA CU MOBILIER , MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR ȘI A UNITĂȚILOR CONEXE DIN MUNICIPIUL MEDGIDIA, JUDEȚUL CONSTANȚA” - PNRR
- Număr anunț
- CN1077864
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 4301456)
- Furnizor / câștigător
- HANEX SRL (CUI 12765)
- Cod CPV
- 39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329.551,54 RON
- Valoare atribuită
- 279.240,24 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149121
- Termen limită
- 24.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 108166-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237212
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 329.551,54 RON Adjudecat: 279.240,24 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente atelier confecții textile – Liceul Tehnologic Nicol… | 36.300 RON | S.C. TRANSLIMA SRL S.R.L. | 32.200 RON ↓11,3% |
| 2 | Echipamente, masini unelte, truse, scule, accesorii atelier mec… | 293.251,54 RON | HANEX | 247.040,24 RON ↓15,8% |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HANEX SRL CUI RO 12765
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSLIMA SRL CUI RO18916940
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
YAMATEX SRL CUI 14927083
Valoare atribuită
279.240,24 RON
din 329.551,54 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 50.311,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.