Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
Achiziție publica de dotari aparate si accesori pentru curatenie, privind proiectul „Dezvoltarea integrata a orașului Abrud prin realizarea unui centru recreativ în clădirea fostei Biserici Unitariene și reabilitarea infrastructurii urbane aferente in Piața Eroilor, Piața Cuza Voda și Str. Ion Buteanu”, SMIS 125919, finanțat prin P.O.R. 2014-2020
- Număr anunț
- CN1059024
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. (CUI 41568246)
- Cod CPV
- 39713000-3 · Aparate electrice de uz casnic pentru curatat; fiare de calcat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.983,62 RON
- Valoare atribuită
- 33.400 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1116348
- Termen limită
- 09.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 168-530022
- Documentație de atribuire
- DF1188856
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. CUI 41568246
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TZE DISTRIBUTION S.R.L. CUI RO42658070
Valoare atribuită
33.400 RON
din 34.983,62 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 1.583,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.