Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,1% sub estimat
Diverse materiale
- Număr anunț
- RFD000687
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.482,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.908 RON 35,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- RFDA000678
- Termen limită
- 11.09.2023 15:00
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROUTIL 2002 SRL CUI 14856942
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROUTIL 2002 SRL CUI 14856942
Valoare atribuită
2.908 RON
din 4.482,16 RON estimat
35,1%
Adjudecat la 64,9% din estimat · economie 1.574,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.