Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Echipamente TIC pentru Centrul pentru Antreprenoriat în sectorul digital din cadrul proiectului ,,DIGITALL@TUIASI - TRANSFORMARE DIGITALĂ PENTRU PROFESIILE VIITORULUI”
- Număr anunț
- CN1077820
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.678 RON
- Valoare atribuită
- 18.065 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.02.2025 12:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151601
- Termen limită
- 24.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 106028-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237111
Documente
Documentația de atribuire
- 02. TIC Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 04. TIC Model-Contract-achizitie.pdf.p7s
- 05. TIC Modele de formulare.docx.p7s
- FisaDate_DF1237111.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EAST NET SERVICE S.R.L. CUI RO40492298
Valoare atribuită
18.065 RON
din 19.678 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 1.613 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.