Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,2% sub estimat
Servicii de realizare a materialelor de instruire și de publicare online a instrumentelor pentru activități de inovare și antreprenoriat privind Centrul pentru Antreprenoriat în sectorul digital din cadrul proiectului ”DIGITALL@TUIASI - TRANSFORMARE DIGITALĂ PENTRU PROFESIILE VIITORULUI”
- Număr anunț
- CN1077821
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL (CUI 32128882)
- Cod CPV
- 80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.390 RON
- Valoare atribuită
- 47.000 RON 52,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.02.2025 12:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148822
- Termen limită
- 24.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 105445-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237073
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini 974_15.01.2024.pdf.p7s
- 04. Model Contract de servicii.pdf.p7s
- 05. Modele de formulare servicii.docx.p7s
- FisaDate_DF1237073.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL CUI 32128882
Valoare atribuită
47.000 RON
din 98.390 RON estimat
52,2%
Adjudecat la 47,8% din estimat · economie 51.390 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.