Atribuită Anunț de participare

SERVICII DE INTRETINERE, VERIFICARE SI REPARARE ECHIPAMENTE STERILIZARE CU FURNIZARE KITURI DE SERVICE

Număr anunț
CN1078017
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.359.000 RON
Valoare atribuită
9.513.000 RON
Data publicării
20.02.2025 12:15
Anunț de atribuire
CAN1148503
Termen limită
25.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
115441-2025
Documentație de atribuire
DF1237611

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101

Valoare atribuită

9.513.000 RON

din 1.359.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.