Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

Servicii de supervizare a lucrărilor de execuție pentru obiectivul: „Dezvoltarea urbană a municipiului prin modernizarea infrastructurii transportului public cu tramvaiul, a bulevardului Siderurgiștilor, tronson 2 și a străzii Ștefan cel Mare”

Număr anunț
CN1078016
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
INTERAXIS ENGINEERING S.R.L. (CUI 41753561)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445.437 RON
Valoare atribuită
439.987,20 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
20.02.2025 12:14
Anunț de atribuire
CAN1151850
Termen limită
24.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
113296-2025
Documentație de atribuire
DF1237653

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
ZIROMET SRL CUI 16589701

Valoare atribuită

439.987,20 RON

din 445.437 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 5.449,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.