Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Sistem de trasabiliate a fluxului de lucru in laboratorul histopatologic pentru integrarea in patologia digitala

Număr anunț
CN1077952
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235.440,58 RON
Valoare atribuită
1.224.000 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
20.02.2025 12:15
Anunț de atribuire
CAN1150555
Termen limită
26.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
115360-2025
Documentație de atribuire
DF1237507

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589

Valoare atribuită

1.224.000 RON

din 1.235.440,58 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 11.440,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.